تبلیغات
ثبت جهانی شهر دزفول - شهرستان دزفول ظرفیت ثبت جهانی شدن را دارد
ثبت جهانی شهر دزفول
پیگیری ثبت جهانی شهر دزفول - انجمن دوستداران و پژوهشگران شهرستان دزفول

به گزارش خبری ندای دزفول؛سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در نشست با انجمن دزپارس شهرستان دزفول با بیان اینکه تصمیم داریم با کمک سازمان های مردم نهاد ، کمیته ی ارائه پروپزال های تحقیقاتی ویژه ثبت جهانی دزفول را تشکیل دهیم افزود: شهرستان دزفول ظرفیت ثبت جهانی شدن را دارد.
عیسی زاده گفت: انجمن دزپارس در حوزه معرفی پتانسیل های گردشگری و فرهنگی شهرستان دزفول در کشور و در سطح بین المللی نقش مهم و تثبیت شده ای را ایفا کرده است.

1
وی در ادامه از ارائه طرح تقویم فرهنگ شهروندی توسط این انجمن قدردانی نمود و افزود: طی رایزنی با اداره کل اموراجتماعی استانداری خوزستان و نهادهای فرهنگی و هنری استان ، تلاش خواهیم کرد این تقویم فرهنگی به نام این انجمن ثبت و مورد استفاده همگان قرار بگیرد.
وی گفت: با همکاری شهرداری دزفول ، به جد پیگیر ایجاد پردیس موزه دزفول شناسی در شهرستان دزفول هستیم .
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول ضمن انتقاد از وضعیت نگهداری و احیاء ظرفیت های میراثی و فرهنگی شهرستان دزفول تصریح کرد: متاسفانه از ظرفیت افراد متخصص و دانشمند در حوزه فرهنگی و میراثی استفاده نکردیم و امیدواریم بتوانیم در این حوزه و در راستای حفظ هویت و تاریخ بی نظیرمان اقدامات موثری برداریم.
وی در پایان ضمن ابراز حمایت همه جانبه از کلیه ی سمن ها ، گفت: حمایت و پشتیبانی دولت در جهت توانمندسازی جامعه مدنی و توسعه مشارکت های مردمی بیش از گذشته ضروری است.
طبقه بندی: ثبت جهانی دزفول در رسانه ها، 
برچسب ها: دزفول، خوزستان، انجمن دزپارس، ثبت جهانی، شهر جهانی دزفول، یونسکو، شهر دزفول،
ارسال توسط نجمه مورث نوری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin